Самопоміч має вибачитися за відкликання Павленка — Вадатурський

55
0
Андрій Вадатурський, народний депутат України
latifundist.comАндрій Вадатурський, народний депутат України

«Самопоміч» повинна вибачитися і визнати свою помилку за відкликання міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, заявив народний депутат України Андрій Вадатурський, повідомляє прес-служба нардепа.

«За відставку Павленка я не проголосую. Думаю, що «Самопоміч» повинна вибачитися і визнати свою помилку. І не займатися тільки політикою, політичним шантажем. Я задоволений роботою Міністра АПК. І не підтримаю, і не проголосую, ні в залі Верховної Ради, ні у Комітеті за його відставку. Тому що я вважаю, що міністр повинен бути не політиком, а технарем. І займатися професійно аграрними питаннями, а не займатися інтригами», — заявив він.

Читати по темі: Відкликання Павленка

За його словами, пояснення представників фракції «Самопоміч» про те, що, відкликавши Олексія Павленка вони таким чином висловлюють недовіру прем'єру і його уряду, Вадатурський коментує так:

«Що це за пояснення? Міністр АПК добре працює, тому ми ось тут подумали і його відкликаємо. Тобто, не має значення — добре ти працюєш, погано ти працюєш, головне потрібно йти до депутатів, домовлятися з босами і «рішалами», щоб тебе просто не відкликали. Ось це ми неправильний меседж даємо суспільству».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus