ЄС хвилюється через затримку у роботі Держпродспоживслужби — Лапа

104
0
Володимир Лапа, перший заступник голови Держпродспоживслужби
mignews.com.uaВолодимир Лапа, перший заступник голови Держпродспоживслужби

Європейські колеги висловлюють певне занепокоєння з приводу затримки створення Держпродспоживслужби, але критичних переживань немає, повідомив в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com перший заступник голови Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

За його словами, причиною цьому стала нова редакція закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», що регламентує певні процедури контролю харчової продукції. Інше законодавство, зокрема, підзаконні акти, не було приведено у відповідність.

«Останні зміни до положення про Держпродспоживслужбу та до постанови Кабміну про створення її територіальних органів зберігають діючу структуру контролю за харчовою безпекою, і ми сподіваємося, що не буде ніякої переоцінки з боку ЄС. Підстави для затримки зі створенням служби різні. До певної міри основна причина — тривала дискусія про підпорядкування Держпродспоживслужби», — зазначає він.

Володимир Лапа додав, що зараз затримка зі створення Держпродспоживслужби не впливає на потрапляння української продукції на європейський ринок. Але хвилювання з боку європейців є. Справа у тому, пояснив він, що Україна взяла на себе зобов’язання з регламентації європейського харчового законодавства. А сама структура контролюючих органів виконавчої влади, яка відстежуватиме дотримання законодавчих норм у сфері харчової безпеки, — це компетенція України.

«Європейці потім проаналізують нову структуру і скажуть, потрібно чи ні робити її переоцінку. Це питання дискутувалося на рівні Кабміну… Європейські колеги висловлюють певне занепокоєння з приводу затримки створення Держпродспоживслужби, але критичних переживань немає», — зазначив він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus