Ізраїль. Фермерам загрожує банкротство через шторм

5 лютого 2016 18 0
Ізраїльські фермери зазнали величезних втрат через шторм
agrobook.ruІзраїльські фермери зазнали величезних втрат через шторм

Ізраїльські фермери зазнали величезних втрат через шторм, повідомляє «АПК: овочі і фрукти»

Ізраїльський фонд страхування природних ризиків у сільському господарстві «Канат» оцінив збитки, завдані бурею ізраїльському сільськогосподарському сектору, у 14 млн шекелів.

За повідомленнями ізраїльських синоптиків, на країну на попередньому тижні налетів найпотужніший зимовий шторм за останні 20 років. З тих пір у страховий фонд надійшло понад 700 дзвінків від фермерів, які повідомили про збитки, яких буря завдала їх власності.

Крім шторму, шкоди сільському господарству завдав також мороз, який традиційно є найлютішим ворогом ізраїльського аграрного сектора. Найбільше постраждали південні господарства. Чимало постраждали також і фермери центрального і північного регіонів. У фонді стверджують, що без втручання держави ізраїльські фермери можуть збанкрутувати.

Близько 60% скарг надійшло від виробників картоплі. Пошкоджені томати, огірки, перець, капуста цвітна та білокачанна, цукіні і баклажани. Постраждали також і фруктові плантації, переважно цитрусові і авокадо, але прогнозуються також втрати серед врожаїв манго, лічі, цукрового яблука, ранніх сортів винограду і слив, а також бананів, які особливо чутливі до холоду.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 12°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

63%