Датську модель свинарства освоять ферми В'єтнаму і Філіппін

9 лютого 2016 102 0
Датську модель свинарства взяли на озброєння виробники В'єтнаму і Філіппін
Latifundist.comДатську модель свинарства взяли на озброєння виробники В'єтнаму і Філіппін

Датську модель свинарства взяли на озброєння виробники В'єтнаму і Філіппін, повідомляє Мeatinfo.

Данія є світовим лідером у виробництві свинини і саме цей факт став вирішальним для багатьох інвесторів, що прагнуть налагодити бізнес на ринках Південно-Східної Азії і Китаю, зацікавлених у поставках високоякісної свинини місцевого виробництва.

Але чи можуть місцеві фермери досягти необхідних стандартів безпечного і ефективного свинарства, щоб задовольнити цей попит?

«Ринки Південно-Східної Азії традиційно покладалися на дрібних фермерів у поставках м'яса. Але, з урахуванням швидкого зростання споживчого попиту, такі господарства не спроможні виробляти досить свинини потрібної якості», — повідомляє ініціатор реалізації Концепції просування датської моделі свинарства за кордоном (Danish Farm Concept) Бйорн Педерсен.

За його словами, програма Danish Farm Concept пропонує цілісний пакет для організації свинарського виробництва.

«Наш досвід дозволяє нам створювати надійні і екологічно чисті сільськогосподарські підприємства. Ми можемо забезпечити поставки свиней з хорошою генетикою для високої продуктивності і вищої якості племінних тварин, ми маємо досвід у сфері біозахисту, харчування і здоров'я тварин, а також готові надати освітні програми та організувати курси з ефективного управління свинофермою», — зазначив він.

Професійні свинарські об'єкти у В'єтнамі і на Філіппінах, створені у рамках проекту Danish Farm Concept, будуть адаптовані до місцевих потреб і умов. Після того як вони будуть введені в експлуатацію, вони зможуть постачати безпечну свинину на місцеві ринки і будуть приносити високий прибуток інвесторам.

Виконано за допомогою Disqus