Підтримку отримають 170 сімейних ферм — Павленко

11 лютого 2016 169 0
Цьогоріч планується підтримати 170 сімейних ферм та 1 тис. особистих селянських господарств
gospodarstva.comЦьогоріч планується підтримати 170 сімейних ферм та 1 тис. особистих селянських господарств

Цьогоріч планується підтримати 170 сімейних ферм та 1 тис. особистих селянських господарств. Загальний обсяг залучених коштів становить $4,3 млн, заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Мінагропроду.

За його словами, за підтримки канадського Уряду реалізуються проекти розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні: «Канадський кооперативний зерновий проект», «Розвиток молочного бізнесу в Україні» та проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

«Загальний бюджет фінансування зазначених проектів становить майже $53 млн. За період реалізації проектів надано підтримку на побудову двох комплексів зі зберігання, прийомки та первинної доробки зерна для зернових сільськогосподарських кооперативів та виробників сільськогосподарської продукції. Планується здійснити навчання та обмін досвідом з вирощування, збереження, маркетингу плодоовочевої продукції для 30 тис. малих і середніх господарств», — повідомив посадовець.

Також він додав, що за підтримки американського Уряду здійснювалась реалізація проектів «USAID «АгроІнвест» та міжнародний благодійний фонд «Добробут громад».

«У рамках проекту підтримано створення 20 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, 1 національний та 7 регіональних оптових ринків сільськогосподарської продукції, 4 плодоовочесховища та 1 молокопереробне підприємство організованих ринків», — підсумував він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 7°

Вітер

3.1м/с

Опади

2.4мм

Вологість

55%