Держгеокадастр оцифрує адмінпослуги до липня

78
0
Держгеокадастр оцифрують повністю у липні
n-auditor.com.uaДержгеокадастр оцифрують повністю у липні

Адміністративні послуги Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) будуть переведені у цифровий формат до 1 липня 2016 р.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю AgroPolit.com повідомив голова відомства Максим Мартинюк.

Держгеокадастр надає 16 адмінпослуг. З них 3 уже переведені у цифровий формат, решту планується оцифрувати до 1 липня 2016 р.

«Три наймасовіші адміністративні послуги переведено в електронний формат. Ми щотижня відстежуємо динаміку подачі й опрацювання заявок. Якщо кількість невідпрацьованих збільшується, то реагуємо. У громадян з’явиться ще один канал отримання необхідних документів поруч з традиційним», — зазначає Максим Мартинюк.

За його словами, «тіньова» вартість елементарної довідки — витягу із Державного земельного кадастру, у деяких населених пунктах, прилеглих до Києва, коштувала $300-400.

«Зараз цей документ можна оформити в Інтернеті, й додатково платити нікому не треба. Система працює на 100%», — зазначає очільник відомства.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus