На Закарпатті Держгеокадастр провернув аферу з землею

14 лютого 2016 33 0
На Закарпатті Держгеокадастр, визнавши дерева об’єктами нерухомості, продали виділену содатам АТО землю
ru.123rf.comНа Закарпатті Держгеокадастр, визнавши дерева об’єктами нерухомості, продали виділену содатам АТО землю

На Закарпатті аферисти з Держгеокадастру, визнавши дерева об’єктами нерухомості, продали виділену содатам антитерористичної операції (АТО) землю, пише прес-служба Закарпатської облдержадміністрації.

Аферу виявили після того, як учасники АТО, котрим виділили землю, з’ясували, що ділянки вже продані іншим людям і прийшли скаржитися в обласну держадміністрацію.

«Оскільки земля знаходиться поза межами населених пунктів, її виділили не міські чи сільські ради, а управління Держгеокадастру. І коли учасники АТО прийшли оформляти документи, то виявили, що ділянки продані іншим особам. Причому за дуже дивною схемою. Аферисти купили фруктові дерева, які ростуть на ділянці, а потім подали у Держгеокадастр документи, що хочуть приватизувати землю під цими деревами, які виступають об’єктами нерухомості!», — повідомляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

За його словами, Держгеокадастр дійсно визнає дерева об’єктами нерухомості, віддає землю під приватизацію і вносить про це відомості в єдиний земельний кадастр.

«Це повний абсурд, але так зроблено. Працівник Держгеокадастру, що провів цю оборудку, втік на лікарняний, але його немає ні в лікарні, ні дома. Тепер треба звертатися у правоохоронні органи, відкривати кримінальні провадження, скасовувати відомості у земельному кадастрі через суд і т.д., що займе купу часу… Причому це далеко не єдина афера із землею на Закарпатті. За такою ж схемою приватизували величезні виноградники у Виноградівському районі, визнавши об’єктами нерухомості виноградні кущі. А у Воловецькому районі (де взагалі безземелля, одні лише гори) купу землі поза межами сіл віддали «лівим» студентам із Львівської та Івано-Франківської областей. Усе воно тільки тепер починає спливати», — заявив він.

Виконано за допомогою Disqus