Аграрії звернулися до Яценюка з вимогою стабілізувати ринок міндобрив

15 лютого 2016 73 0
Аграрії звернулися до Яценюка з вимогою
procherk.infoАграрії звернулися до Яценюка з вимогою

Громадські та професійні організації агропромислового комплексу звернулися із відкритим листом до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням сприяти вирішенню проблеми щодо стабілізації ситуації на ринку мінеральних добрив, а також забезпечення ними сільськогосподарських товаровиробників, повідомляє прес-служба Української аграрної конфедерації (УАК).

У документі сказано, що останніми роками в Україні відзначається зростання використання основних видів мінеральних добрив, але разом із тим, на ринку утримуються високі ціни на них, що зумовлено нестабільністю національної валюти та сезонним зростанням попиту.

Професійні об’єднання, що представляють інтереси українських аграріїв, вкрай занепокоєні завищеними цінами на внутрішньому ринку міндобрив, перебоями у роботі вітчизняних заводів, а також труднощами із купівлею добрив у самих аграріїв, що на їхню думку, стимулює зростання імпорту добрив в Україну.

Враховуючи вище зазначене, громадські та професійні організації АПК просять прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка вжити дієвих заходів щодо:

  • стабілізації ситуації на ринку міндобрив;

  • негайного скасування антидемпінгових мит на добрива;

  • недопущення встановлення нових мит на добрив.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 8°

Вітер

1.6м/с

Опади

0мм

Вологість

41%