На ринках Запоріжчини створять торговельні місця для фермерів

65
0
Фермери Запоріжчини продаватимуть овочі у спеціально відведених мсцях
organic.uaФермери Запоріжчини продаватимуть овочі у спеціально відведених мсцях

Місцеві органи влади Запоріжчини створять сприятливі умови для можливості реалізації плодоовочевої продукції фермерами та населенням на ринках області, пише прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Також доручено створити робочі групи із залученням представників Національної поліції та громадських організацій; здійснювати щомісячні рейди; забезпечити постійне виділення додаткових місць для реалізації плодоовочевої продукції фермерами та населенням; створити «гарячі лінії» з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі.

«Розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації передбачено заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі у Запорізькій області», — сказано у повідомленні.

Крім цього, Головному управлінню Національної поліції України у Запорізькій області рекомендовано постійно вживати заходів з попередження/ліквідації стихійної торгівлі та недопущення корупційних дій з боку співпрацівників Національної поліції під час проведення таких заходів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus