ХТЗ виграв тендер на виготовлення 40 тракторів для Украгролізингу

24 лютого 2016 109 0
Пропозиція ХТЗ щодо поставки тракторів на суму 51,89 млн грн була акцептована ПАК «Украгролізинг»
unic-plus.ruПропозиція ХТЗ щодо поставки тракторів на суму 51,89 млн грн була акцептована ПАК «Украгролізинг»

Згідно з повідомленням на порталі держзакупівель, пропозиція ПАО «Харківський тракторний завод» щодо поставки 40 тракторів на суму 51,89 млн грн була акцептована 19 лютого ПАК «Украгролізинг». Мова йде про універсальні трактори ХТЗ-17221-21 потужністю 240 к.с.

Проте, договору на поставку продукції поки підписано не було. Про це повідомив в ексклюзивному коментарі Kurkul.com комерційний директор ХТЗ по роботі з українськими клієнтами Юрій Головач.

«Ще не закінчено всі процедури. Якщо у жодної зі сторін не буде претензій, то через 10 днів після проведення тендеру можна буде підписати договір на поставку тракторів», — повідомив він.

За словами Юрія Головача, у ХТЗ вже вишикувалася черга потенційних клієнтів.

«Сезон вже розпочався і деякі регіони країни (особливо на Півдні) вже відправили запити на поставку тракторів. Як тільки буде підписано договір, ми одразу почнемо виробляти машини. Паралельно будемо проводити подальші перемовини з «Украгролізингом», адже заявок багато. Плануємо оформляти кредит для виконання договору, оскільки «Украгролізинг» — державна установа і вона має право на відстрочку платежу», — зауважив він.

Андрій Губін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus