АМКУ заперечує стрімкий стрибок цін на гречку

24 лютого 2016 65 0
Гречку можна придбати зза конкурентними цінами
eco-living.com.uaГречку можна придбати зза конкурентними цінами

В Антимонопольному комітеті України (АМКУ) відсутня інформація щодо можливого підвищення цін на гречку, пише 112.ua, посилаючись на прес-службу АМКУ.

«Станом на 22 лютого, як свідчать результати попереднього моніторингу цін на крупу гречану розфасовану по 1 кг, у населення є можливість придбати зазначену продукцію за конкурентними цінами», — йдеться у повідомленні.

В АМКУ повідомили, що ціни на гречку (розфасовану по 1 кг) у низці супермаркетів Києва складають від 24,50 грн/кг до 34,97 грн/кг.

«Інформація щодо подорожчання гречаної крупи до 40-50 грн (за кг, – ред.) не знайшла свого підтвердження. Ураховуючи те, що на загальнодержавному ринку гречаної крупи присутня суттєва конкуренція, ціна на крупу гречану в основному формується у залежності від існування попиту і пропозицій на ринку. У споживачів є можливість купувати крупу гречану за конкурентними цінами», — пояснили в АМКУ.

За даними Держстату, середня ціна гречки від виробника у січні 2016 р. склала приблизно 19,3 тис. грн/т (близько 19 грн/кг).

Виконано за допомогою Disqus