Фермерам Волині допоможуть вийти на ринок ЄС

25 лютого 2016 73 0
Форум на Волині допоможе фермерам відшукати потрібні контакти та дізнатися як правильно реалізувати себе у галузі
internews.uaФорум на Волині допоможе фермерам відшукати потрібні контакти та дізнатися як правильно реалізувати себе у галузі

На Волині 19-20 травня відбудеться міжнародний економічний форум «Open Volyn: business and investment», повідомляє Vip.

Під час форуму потенційним інвесторам розкажуть про Волинь, а місцевим фермерам допоможуть вийти на європейський ринок.

На Волинь приїдуть провідні економісти України та закордонні партнери, що працюватимуть над розробкою потенціалу Волині у різних галузях у рамках форуму «Open Volun: business and investment».

Цей Форум — перший захід подібного масштабу в області. Його головне завдання — презентувати бренд «Волинь», розповісти про особливості регіону потенційним бізнес-партнерам. Запрошені експерти порадять як правильно реалізувати потенціал області.

Окрім цього, організатори планують розбити учасників форму за галузями для спілкування «очі в очі», за якого вони зможуть обмінятися досвідом.

Щодо розвитку малого бізнесу спікери розповіли, що у регіоні є молоді підприємці, що планують запустити сироварню з екологічною продукцією, а є такі що ліцензовано продають молочні вироби у найближчих мусульманських країнах, а інші — працюють з ягодами — вони шукають шляхи реалізації на всеукраїнському та світовому ринках. Саме цей форум допоможе їм відшукати потрібні контакти та дізнатися як правильно реалізувати себе у галузі.

Виконано за допомогою Disqus