На Вінничині влаштували протест проти низьких закупівельних цін на молоко

2 березня 2016 86 0
На Вінничині з 25 лютого проводять акції проти низьких закупівельних цін на молоко
ukranews.comНа Вінничині з 25 лютого проводять акції проти низьких закупівельних цін на молоко

Жителі Бершадського району Вінниччини з 25 лютого проводять акції проти низьких закупівельних цін на молоко, повідомляє Vlasno.

Усі дні блокували в'їзд молоковозам у 17 селах району. Для цього облаштували блок-пости, на яких чергували й вночі. Селяни повністю перекривали трасу біля села Джулинка та Берізки-Бершадські. Звідти йдуть машини на Умань, Бершадь та Кіровоградську область. Місцеві мешканці кажуть, що об'їзної дороги немає. Наразі там вже зібралось більше 30 автомобілів, повідомив депутат Вінницької обласної ради Володимир Зарічанський.

«Уже так нам допекли, що далі несила терпіти. У нас беруть молоко п'ять молокозаводів, але замість конкуренції, у нас вийшла зовсім інша ситуація. Усі вони домовились між собою, і не піднімають ціни. У сусідньому районі беруть по 4,20-4,30 грн, а у нас тільки по 3,20. Де справедливість?», – обурюються селяни.

Сільський голова Петро Швець зауважує, що вони писали листи і звернення у всі інстанції, навіть до Президента та у Верховну Раду, але відповідь отримували одну: «це ринкова ціна».

Виконано за допомогою Disqus