Якість молока ґатунку «екстра» зросла вдвічі

2 березня 2016 94 0
В Україні збільшилось виробництво молока вищого ґатунку
rework.com.uaВ Україні збільшилось виробництво молока вищого ґатунку

В Україні збільшилось виробництво молока вищого ґатунку, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський, пише прес-служба Мінагропроду.

«Мінагропрод гармонізує вітчизняні вимоги до молока та молочних продуктів з міжнародним законодавством. Маємо усунути технічні бар’єри на шляху вільного переміщення продукції на міжнародний ринок», — сказав він.

За його словами, про результативність роботи у молочній галузі свідчить збільшення в Україні виробництва молока вищого ґатунку та ґатунку «екстра».

«Упродовж останніх п'яти років виробництво такого молока збільшилось. Зокрема «екстра» — у 2,1 рази та вищого — на 30%. Проте, з усього обсягу молока (4251,2 тис. т), прийнятого на переробку, лише 6% є молоко «екстра» та 23% — вищий ґатунок», — зазначив він.

Також додав, що решта (майже 71%) вважається непридатним для переробки. Низька якість молока ускладнює виробництво якісної та безпечної молочної продукції, знижує її конкурентоспроможність. Рівень споживання молокопродуктів населенням за 2015 рік на одну особу становить 210,3 кг/рік, що складає 55% від раціональної норми (380 кг/рік)», — підкреслив перший заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus