На Київщині відбудеться міжнародний науково-практичний семінар з садівництва

3 березня 2016 150 0
На Київщині відбудеться міжнародний семінар для садоводів
gardenua.ruНа Київщині відбудеться міжнародний семінар для садоводів

На базі Інституту садівництва НААН за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України 10 березня відбудеться семінар «Високоприбуткові культури в садівництві: сорти, технології, маркетинг».

Під час заходу будуть обговорені найактуальніші теми сучасного садівництва, буде піднято тему сортименту та адаптивних технологій вирощування таких культур, як черешня, лохина, малина та ряд інших.

Провідні українські та зарубіжні спеціалісти в своїх доповідях звернуться до тем експорту товарів садівництва в умовах вільної торгівлі з ЄС, сучасних технологій вирощування та розмноження садових культур, захисту від шкідників, а також піднімуть питання маркетингу та просування готової продукції до кінцевого споживача.

Друга частина заходу передбачає проведення круглих столів зі спеціалістами-практиками, які поділяться власним досвідом з вирощування та реалізації провідних садових культур.

Співорганізаторами заходу виступають ТОВ «ФруТек», ТОВ «Розетта Агро», ТОВ «Брусвяна» та ТОВ «Сингента». Зареєструватися на семінар можна за посиланням: www.fruit.org.ua/seminar2016 або www.ih.gov.ua. Телефон для довідок (044) 5266542 або (050) 8558283 (Людмила Левчук). Вартість участі у семінарі 500 грн. Оплата реєстраційного внеску безпосередньо в день проведення семінару при отриманні пакету інформаційних матеріалів учасника.

Клікніть для збільшення

Виконано за допомогою Disqus