Аграріям Житомирщини пропонують вигідні умови кредитування

105
0
Аграріям Житомирщини пропонують кредитні програми з гнучкими графіками погашення
4vlada.comАграріям Житомирщини пропонують кредитні програми з гнучкими графіками погашення

Ставки за кредитами комерційних банків для клієнтів агропромислового комплексу Житомирщини на поповнення обігових коштів складають від 16% до 27% річних, пише прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Банківські установи області пропонують товаровиробникам кредитні програми з гнучкими графіками погашення, лояльними умовами кредитування з урахуванням сезонності виробництва та індивідуального підходу до кожного клієнта, що дає можливість у найкоротший термін здійснити фінансову підтримку», — сказано у повідомленні.

Також зазначається, що кредити на придбання сільгосптехніки залежать від партнерських програм.

«Вигідними пропозиціями на сьогодні є розрахунки векселями, що дозволить проводити безготівкові розрахунки від 1% річних. Аграрії, які мають стабільні щоденні надходження на розрахункові рахунки, можуть скористатися кредитуванням у вигляді овердрафту, який допоможе ліквідувати тимчасову нестачу надходжень протягом дня», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що при цьому платежі будуть здійснюватися банком з розрахункового рахунку позичальника понад наявний залишок коштів на ньому у межах встановленого ліміту кредитування, а у кінці дня банк самостійно погасить заборгованість за кредитом за рахунок поточних надходжень. Цей вид кредитування дозволить значно зменшити фінансові витрати позичальника на сплату відсотків за кредитом.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus