Владислава Рутицька ввійшла у ТОП-100 найвпливовіших жінок України

82
0
Владислава Рутицька, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції
Latifundist.comВладислава Рутицька, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька ввійшла у топ-100 найвпливовіших жінок України, пише прес-служба Мінагропроду.

Український тижневик «НОВОЕ ВРЕМЯ» вперше опублікував рейтинг «Топ-100 найуспішніших жінок України». За версією видання, заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька — одна з найвпливовіших жінок у державному секторі.

«Автори рейтингу відзначили, що Рутицька відноситься до чиновників нової хвилі, має диплом МВА, неодноразово входила до топ-10 найвідоміших жінок в аграрній сфері», — сказано у повідомленні.

Також додаєься, що восени 2014 р. успішний менеджер була призначена на посаду заступника Міністра з питань євроінтеграції.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus