На ХТЗ змінили гендиректора

9 березня 2016 50 0
ХТЗ отримав нового гендиректора
volynpost.comХТЗ отримав нового гендиректора

Новим генеральним директором ПАТ «Харківський тракторний завод імені Серго Орджонікідзе» (ХТЗ) рішенням Наглядової ради АТ призначений Андрій Коваль, пише прес-служба ХТЗ.

10 березня 2016 р. він замінить на посту Владислава Губіна, який керував підприємством з 2013 р.

«Як відзначають представники Наглядової ради, основним завданням Владислава Губіна була оптимізація бізнес-процесів і під його керівництвом заводу вдалося домогтися значних успіхів. Сьогодні основний товарний асортимент ХТЗ представлений малими тракторами потужністю 35 л/с, а також великими колісними і гусеничними тракторами потужністю 150-280 к/с», ― сказано у повідомленні.

Також додається, що Андрію Ковалю належить стимулювати процес відродження промислового гіганта, розпочатий його попередником. Під його керівництвом Харківський тракторний завод продовжить стратегію, спрямовану на розвиток міжнародного партнерства, розширення географії продажів і впровадження інновацій.

«Андрій Коваль вже має досвід керівництва Харківським тракторним заводом — він обіймав посаду генерального директора підприємства у 2006-2007 р.р.», ― йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus