Massey Ferguson Open Days пройшов в Одесі

15 березня 2016 61 0
Крім нового сервісного центру, аграріям Одещини презентували комбайни, трактори та навантажувачі від Massey Ferguson
kurkul.comКрім нового сервісного центру, аграріям Одещини презентували комбайни, трактори та навантажувачі від Massey Ferguson

Аграрії Одеської області ремонтуватимуть свої трактори та комбайни в новому сервісному центрі. В Одесі компанія «АМАКО» за підтримки корпорації AGCO, презентувала аграріям новий сервісній центр, а також новинки сільгосптехніки Massey Ferguson в рамках Open Days.

Новий сервісний центр буде відповідати усім стандартам якісного сервісу: матиме приміщення не менше 500 кв. м з високими стінами, щоб можна було повністю розібрати комбайн чи трактор. Матиме ідеальну підлогу, яку можна буде робити навантаження до 5 т на кв. м. Також «АМАКО» завезла обладнання необхідне для повного розбору сільськогосподарської техніки від трансмісій до двигунів. Також особливу увагу представники компанії приділили підбору інженерів. Відбираються тільки найкращі кваліфіковані механіки, які досконально знають техніку, і кожен з них додатково навчається та стажується за кордоном.

«Ми обслуговуємо клієнта, а не він нас. Це правило, яким керується наша компанія. Тому ми відбираємо найкращих інженерів, які знають техніку. Вони будуть робити передпродажну підготовку техніки, ремонт і повне сервісне і гарантійне обслуговування», — говорить директор одеського представництва АМАКО Віталий Хмарук.

В рамках Massey Ferguson Open Days зібралося чимало фермерів Одеської області, а деякі навіть вже готові були укладати нові контракти та купувати техніку.

«Техніка Massey Ferguson досить непогана, мені сьогодні приглянувся навантажувач. У нас є тваринництво і, думаю, що саме цей буде досить зручним для скиртування. Назбираємо грошей і придбаємо собі такого. Ця техніка варта тих грошей, які вона коштує», — говорить директор ПП «Чорногірське» Віктор Гришаков.

Окрім нового сервісного центру, аграріям презентували техніку Massey Ferguson: комбайни, трактори і навантажувачі.

«Минулого року, коли ми провели Massey Ferguson тур люди побачили, що це хороша техніка, з хорошою ціновою політикою, нею цікавляться, її купують. Цього року у Херсонській області ми вже відвантажили два трактори», — розповідає директор південного напрямку компанії «АМАКО» Євгеній Митрофанов.

Наступні заходи у рамках Massey Ferguson Open Days відбудуться 15 березня у Дніпропетровську, 17 березня у Запоріжжі та 24 березня у Луцьку.

Виконано за допомогою Disqus