Фермери вимагають прийняти три законопроекти — офіційно

15 березня 2016 96 0
Фермери вимагають прийняти законопроекти, які «мають врятувати село від знищення»
kurkul.comФермери вимагають прийняти законопроекти, які «мають врятувати село від знищення»

Сьогодні під стінами Верховної Ради зібралось близько 5 тис. фермерів із усіх областей України, повідомляє AgroPolit.com. Вони вимагають від уряду прийняти три законопроекти №3851-1, №1599 та №1159, які «мають врятувати село від знищення». На заході під стінами парламенту виступала лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка підкреслила, що ці законопроекти поставлять на голосування завтра в аграрному комітеті.

«Законопроект №1599 «Про внесення змін щодо діяльності фермерських господарств» дає можливість практично почати жити сімейним фермам. Ми поставили його на четвер у Верховну Раду на голосування, і будемо наполягати на тому, щоб прийняли у першому читанні», — підкреслила Тимошенко.

Вона зазначила, що без тиску і активної позиції аграріїв ніхто навіть пальцем не поворухне, тому що, на жаль, проблеми людей не стоять на порядку денному в цих Верховній Раді та уряді.

Заступник голови аграрного комітету Вадим Івченко зазначив, що затягування прийняття законопроекту №1159, яким пропонується включити землі до меж громад і фермерських господарств, «плодить корупцію в аграрному секторі».

«Сьогодні політика не просто нищить українське село, а і залишить його без землі. Рік тому ми зареєстрували законопроект про передачу землі громадам, який досі не стоїть на порядку денному, як і статус сільгосптоваровиробника. Вони не можуть отримувати кредити і донорські кошти, тому що не забезпечене законодавче поле», — повідомив він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 11° ... + 2°

Вітер

1.5м/с

Опади

0.1мм

Вологість

64%