Аграрії Львівщини планують засіяти 647 тис. га землі

17 березня 2016 52 0
Аграрії області забезпечені добривами на 70%
pravdapfo.ruАграрії області забезпечені добривами на 70%

На Львівщині активно готуються до весняно-польових робіт. Зокрема, в 2016 році аграрії області планують засіяти та засадити майже 647 тис. га. Про це зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз під час наради голови Львівської облдержадмінстрації Олега Синютки з керівниками РДА та міст обласного значення, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За її словами, ще восени аграрії посіяли майже 189 тис. га озимих зернових культур, а також понад 40 тис. га озимого ріпаку. Ярих культур хлібороби планують засіяти на площі у 352 тис. га. Окрім того, аграрії мають намір посадити картоплю на площі у 95 тис. га, овочів ― 25 тис. га та кормових культур ― 32 тис. га.

«Сільськогосподарські підприємства області в середньому забезпечені мінеральними добривами на 70%», ― зазначила Наталія Хмиз.

Голова Львівської ОДА доручив керівникам районів переглянути резерв незадіяних земель сільськогосподарського призначення.

«Земля в області має бути максимально та ефективно задіяною. Особливо керівникам районів слід звернути увагу на земельні ділянки, які освоєні, але офіційно не оформлені, і перевірити на яких правах вони використовуються», ― наголосив Олег Синютка.

Виконано за допомогою Disqus

+ 14° ... + 2°

Вітер

2.8м/с

Опади

16.7мм

Вологість

76%