Зміни до Податкового кодексу врегулюють процес відшкодування ПДВ — Скоцик

18 березня 2016 60 0
Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України
latifundist.comВіталій Скоцик, голова Аграрної партії України

Законопроект 3851-1 про внесення змін до Податкового кодексу передбачає запровадження обов'язку відшкодування ПДВ винятково в порядку черговості надходження заяв, що є вкрай цінним як окремо для аграріїв, так і для українців загалом. Про це повідомив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик в своєму блозі на Ліга.Блоги.

«У чиновника завжди була спокуса скористатися темою відшкодування для тиску на бізнес, коли таке відшкодування відбувалося для одних в автоматичному режимі, а для інших — у «ручному». В результаті в країні вибудувалася ціла система «тіньової економіки», де за певний відсоток конвертаційні центри допомагали підприємцям, в основному середнім, повернути хоча б частину ПДВ, яке «зависало» у податковій системі», — говорить він.

Голова Аграрної партії нагадує, що вимога публічності у відшкодування ПДВ була однією з основних ще під час перших страйків аграріїв, що є сумлінними платниками податків.

«Проблеми виникали тільки у відносинах з корумпованою системою через відсутність прозорості. Тепер є шанс, що відшкодування ПДВ стане прозорим», — наголошує Віталій Скоцик.

Виконано за допомогою Disqus