На Тернопільщині орендували майже 130 га земель сільгосппризначення

23 березня 2016 69 0
На Тернопільщині інвестори орендували 14 земельних ділянок
sovxoz.comНа Тернопільщині інвестори орендували 14 земельних ділянок

З початку року на Тернопільщині відбулось три земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. На конкурентних торгах інвестори орендували 14 земельних ділянок загальною площею 128,58 га, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

До бюджетів щорічно надходитиме 231,56 тис. грн у якості оплати за користування землею.

На аукціоні у Збаразькому районі Тернопільської області землевпорядники продали право оренди на п’ять земельних ділянок загальною площею 58,74 га. Вартість оренди склала 132,65 тис. грн на рік. Три земельні ділянки площею 11,55 га продали в Монастириському районі. Орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджету 15,21 тис. грн. У Шумському районі в оренду передали шість земельних ділянок загальною площею 58,29 га. Плата за користування землею становила 83,70 тис. грн.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

Виконано за допомогою Disqus