У бюджет Вінниччини надійшло 82 млн грн плати за землю

31 березня 2016 92 0
За використання землі до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло 82 млн грн
www.interbuh.com.uaЗа використання землі до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло 82 млн грн

За використання землі до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло 82 млн грн, пише прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

За два місяці цього року надходження плати за землю від платників Вінницького краю склали майже 82 млн грн. Близько 85% або понад 69,5 млн грн – внесок юридичних осіб. Решту, більш ніж 12,4 млн грн, сплатили фізичні особи.

«Цьогоріч продовжується позитивна динаміка зростання доходів місцевих громад регіону з плати за землю у порівнянні з січнем-лютим 2015 р. майже на 21,4 млн грн або на 35,3%», — сказав начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Також додається, що наразі плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області, поступаючись тільки податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку. За січень-лютий 2016 р. на неї припадає понад 14,4% у загальній сумі надходжень до місцевих скарбниць.

«Ріст надходжень, насамперед, є свідченням сумлінності платників податків – власників землі та землекористувачів регіону, а також злагодженості зусиль владних структур, органів місцевого самоврядування та фіскальної служби на місцях», — переконаний очільник фіскальної служби Вінниччини.

Виконано за допомогою Disqus