На Львівщині учасники АТО отримали 2,7 тис. земельних ділянок

31 березня 2016 48 0
 У Львівській області військовослужбовці отримали у власність 2679 земельних ділянок
np.pl.ua У Львівській області військовослужбовці отримали у власність 2679 земельних ділянок

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 2679 земельних ділянок загальною площею 455 га. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Держгеокадастр Львівщини ухвалив 2086 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 312 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (1979 земельних ділянок), особистого селянського господарства (90 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (17 земельних ділянок).

«Ще 665 земельних ділянок, у межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків (667 земельних ділянок)», — сказано у повідомленні.

Загалом Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області надано учасникам АТО 4335 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1119 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Виконано за допомогою Disqus