Доходи фермерів США врятує кукурудза?

71
0
Фермери США робитимуть ставку на кукурудзу
supersadovod.ruФермери США робитимуть ставку на кукурудзу

Фермери Сполучених Штатів Америки мають намір розширити посівні площі під кукурудзою у новому сезоні, повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Згідно з прогнозами експертів, ціни дозволять виробникам покрити змінні витрати, тобто витрати на насіння і добрива. Зібравши вищий урожай кукурудзи при сприятливих погодних умовах і заощадивши на всьому, фермери сподіваються покрити частину постійних витрат, серед яких оплата за оренду землі.

Стратегія дозволить їм компенсувати ціни на кукурудзу, що знижуються, і зріст яких не очікується під впливом збільшення пропозиції. Уперше з 1973 р. фермери розширять посівні площі під культурою, ціна якої знижується вже третій сезон поспіль.

МСГ США прогнозує, що збиток фермерських господарств складе у 2016 р 3% після 38% у 2015 р. і 27% у 2014 р. Готівкові надходження від виробництва кукурудзи у 2016 р. скоротяться на 1,7% у порівнянні з 2015 р. і складуть $46,4 млрд.

Офіційний прогноз посівної площі під кукурудзою у 2016 р. — 90 млн акрів, що на 2,2% вище попереднього року.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus