Петро Порошенко підписав закон про земельні аукціони

1 квітня 2016 102 0
Петро Порошенко, Президент України
rbc.uaПетро Порошенко, Президент України

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №2279 від 03.03.2015 «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів». Як свідчить інформація на сайті Верховної Ради України, 31 березня закон повернуто з підписом від Президента, пише прес-служба народного депутата України Олега Кулініча.

Закон вносить зміни до статті 134 Земельного кодексу, скорочуючи кількість випадків, за яких державну та комунальну землю можна отримати в обробіток без аукціону.

Також закон скасовує можливість одержання в оренду державної і комунальної землі без аукціону державними та комунальними підприємствам та господарськими товариствами з часткою держави або територіальної громади понад 60%, адже ця норма також вела до зловживань у земельній сфері.

Крім того, закон вносить зміни і у порядок проведення земельних аукціонів. Законом витрати на проведення аукціону покладаються на організатора аукціону з наступним відшкодуванням їх переможцем аукціону, що дозволить не витрачати на це бюджетні кошти.

Виконано за допомогою Disqus