Росія. Фермер зібрав кошти на закупку свиней через краудфандинг

3 квітня 2016 98 0
Молодий фермер зібрав гроші на свиней через краудфандинг
ПровэдМолодий фермер зібрав гроші на свиней через краудфандинг

Колишній житель Саратова Артур Абаєв, за допомогою краудфандинга, зібрав кошти для того, щоб закласти ферму і зайнятися свинарством у с. Букатовці, повідомляє «Провэд».

«Взяли вже дорослих поросят — двох свиноматок і одного кнура породи «угорська мангалиця». Вирішили спробувати зайнятися свинарством. Корівники у районі є, а свиней ніхто не розводить, навіть у сусідніх селах не зустрічав. Ми взяли ще курочок, але це для себе», — сказав він.

За його словами, перших свиней взяли за свої гроші, які зібрали, коли жили у місті.

«Думали, на які кошти займатися розведенням — треба хоча б загін побудувати. В інтернеті дивилися, які є державні програми, які гранти можна отримати. І «закинули» проект на Boomstarter як один з варіантів. Створили опис ідеї — будівництво свиноферми, запросили 340 тис. руб.», — зазначив він.

Також додав, що коли тільки «запустили», було затишшя. Половина терміну пройшла, а ніяких рухів.

«Уже вирішили, що доведеться своїми силами, за часом довше, але своїми. А у підсумку успішно вийшло, гроші зібрали, це велика підтримка для нас і хороший старт. Зараз ось ці кошти, все до копійки, будемо вкладати у справу: закупимо свиней, дуже багато будівель треба. Ми будемо вирощувати елітну породу. Своїх свиней ми брали по 15 тис. за голову, у той час як звичайні поросята коштують 2-3 тис. І то, свиноматки виявилися нечистокровні. Зате принесли нам вже молоднячок — 10 поросят», — підсумував Артур Абаєв.

Також додав, що взагалі ці свині завозяться з Угорщини.

Виконано за допомогою Disqus