Конкурс з відбору кандидатів на голову Укрспирту провели закрито

8 квітня 2016 73 0
Засідання конкурсної комісії по Укрспирту провели закрито
segodnya.uaЗасідання конкурсної комісії по Укрспирту провели закрито

Міністерство економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) 6 квітня 2016 р. все-таки провело засідання конкурсної комісії з відбору фіналістів-претендентів на посаду директора державного підприємства (ДП) «Укрспирт», повідомляє AgroPolit.com.

У прес-службі МЕРТу повідомили, що про результат конкурсу повідомлять «наступного тижня, коли МЕРТ оприлюднить інформацію про кандидата, якого відбере Номінаційний комітет».

Читати по темі: Конкурс на посаду очільника Укрспирту закрили за сімома замками?

Один із членів цієї конкурсної комісії – Ірина Гнутова повідомила, що наразі протоколу засідання комісії немає, а результати голосування не зафіксовані.

«Представники Мінагропроду у конкурсній комісії вважають неприпустимим, що відбір здійснювався без контролю з боку громадськості та ЗМІ, навіть без відеофіксаціії захисту конкурсних пропозицій учасниками», — наголосила Ірина Гнутова.

Крім того, за її словами, у засіданнях комісії жодного разу не брав участь член комісії — заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов. Багато рішень ухвалювалось лише двома голосами членів комісії, один з яких — голова комісії і який має переважне право голосу.

«Таким чином із 5 членів конкурсної комісії на засідання постійно збиралося лише чотири, а для прийняття рішення достатньо лише двох голосів членів комісії, які до того не є державними службовцями і, відповідно, не підпадають під дію законодавства про державну службу», — наголосила Ірина Гнутова.

Вона також зазначила, що, на її думку, та процедура, яку обрало Мінекономрозвитку, може набути резонансу у ЗМІ, після того як журналісти детально її проаналізують.

Виконано за допомогою Disqus