Найвищу ціну за молоко екстра ґатунку платять на Кіровоградщині та Херсонщині

8 квітня 2016 60 0
Ціна молока вищого та першого ґатунків продовжує зростати
my-malyn.org.uaЦіна молока вищого та першого ґатунків продовжує зростати

Ціна молока вищого та першого ґатунків продовжує зростати, повідомляє Milkua.

Хоча й продажі молочних продуктів, як зовнішні, так і внутрішні, останнім часом скорочуються, ціни на сировину продовжують утримуватися на відносно стабільному рівні.

Основною причиною того є скорочення виробництва молока (на 450,4 тис. т за минулий рік). Динаміка закупівельних цін тепер може лише незначно відображати вплив факторів сезонності і вже зараз ми це можемо спостерігати.

За результатами останнього моніторингу від 5 квітня, середня ціна на молоко екстра ґатунку склала 6,31 грн/кг, що на 6 коп. нижче ціни попереднього тижня. Найвищу ціну за нього платили у Кіровоградській та Херсонській областях — 6,60 грн/кг, а найнижчу — у Хмельницькій — 5,50 грн.

За вищий ґатунок переробники давали 6,14 грн/кг, що на 2 коп. вище ціни попереднього тижня. Максимальну ціну за нього платили в Івано-Франківській області — 6,50 грн/кг. Найнижчу ціну фіксували в Чернівецькій області — 5 грн.

Середня ціна на молоко першого ґатунку за тиждень зросла на 7 коп. та склала 6,10 грн/кг. Найвищу ціну за таке молоко платили на Тернопільщині — 6,50 грн, а найнижчу — на Полтавщині — 5,92 грн.

Виконано за допомогою Disqus