Два дієві способи подолання корупції в АПК — Гребенюк

8 квітня 2016 55 0
Інна Гребенюк, заступник міністра аграрної політики і продовольства України
МінагропродІнна Гребенюк, заступник міністра аграрної політики і продовольства України

Приватизація державних підприємств та дерегуляція — дієві способи подолання корупції в агросекторі, заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України — керівник апарату Інна Гребенюк, пише прес-служба Мінагропроду.

За її словами, корупція головним чином існує там, де є доступ до держмайна, а також у системі надання дозвільних документів та надання адміністративних послуг. Тому на шляху подолання корупції Мінагропрод зосередився на цих двох напрямках.

«Перше, що було зроблено — Мінагропрод відмінив або спростив низку кабальних дозволів, провів суттєву дерегуляцію у агропромисловій сфері. Друге — перейшов до процесу приватизації підвідомчих держпідприємств», — сказала посадовець.

На її думку, найкращими ліками проти корупції у державному секторі є приватизація аграрних держпідприємств.

Вона також повідомила, що інформацію про всі виявлені факти правопорушень та корупційних схем відомство одразу ж передає до правоохоронних органів для проведення подальших розслідувань.

«У переліку корумпованих органів немає Мінагропроду та підпорядкованих йому органів. Єдиним таким органом, який є у переліку – це Держветфітослужба (замість якої зараз почала діяти Держпродспоживслужба), яка займає останнє місце у цьому рейтингу, і за останній рік рівень корумпованості у цьому органі суттєво зменшився. Очікуємо, що у 2016 р. Держпродспоживслужба України покаже ще кращі результати боротьби з корупцією», — сказала Інна Гребенюк.

Виконано за допомогою Disqus