Новий законопроект ВРУ врегулює питання управління державними землями — Кучер

11 квітня 2016 111 0
Микола Кучер, народний депутат України
agropolit.comМикола Кучер, народний депутат України

Законопроект № 4355 від 31 березня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» має на меті врегулювання питань управління державними земельними ресурсами, щоб нейтралізувати спекуляцію ними з боку урядовців. Про це зазначив народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Кучер, що є одним з ініціаторів вказаного проекту ЗУ, повідомляє прес-служба Вінницької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

За його словами, цей законопроект вирішує питання передачі земель сільськогосподарського призначення з державної власності у власність територіальних громад, а за державними органами залишає лише право контролю використання цих земель. Таким чином, вирішується питання тотальної корупції в державних органах з маніпуляцією землями, які є постійною годівницею чиновників.

«Мене обурюють ганебні заклики голови нинішнього Уряду про необхідність продажу 1 млн га сільськогосподарських земель, крім того, ще й представляти це одним з пунктів урядового плану дій на 2016 рік. Це є повним безглуздям», — наголошує Микола Кучер.

Парламентар додав, що в країні, де ведуться бойові дії, економіка знаходиться в глибокій рецесії, люди не мають змоги купити собі ліки, а понад 80% доріг є просто непроїзними, рішення про продаж земель, які годують сьогодні людей, виглядає абсурдом.

«Згідно цього законопроекту сільські, селищні, міські ради отримають повноваження з розпорядження землями державної власності, а це додаткові надходження до їхніх місцевих бюджетів, і нові можливості для відбудови дитячих садків, шкіл, лікарень та іншої інфраструктури сіл, які зараз знаходяться на межі зникнення з мапи нашої країни», — підсумував Микола Кучер.

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 0°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

74%