Політика Уряду спрямована на обман аграріїв — Кучер

12 квітня 2016 65 0
Микола Кучер, фахівець аграрного ринку, народний депутат України
lada.fmМикола Кучер, фахівець аграрного ринку, народний депутат України

Дрібні та середні сільгоспвиробники Вінниччини стурбовані скасуванням спеціального режиму оподаткування і наполягають на тому, щоб це питання було вирішено найближчим часом. Про це зауважив фахівець аграрного ринку, народний депутат України Микола Кучер, котрий, перебуваючи з робочою поїздкою в своєму виборчому окрузі в Вінницькій області, зустрівся з аграріями регіону, повідомляє прес-служба народного депутата.

Він повідомив, що став одним з ініціаторів законопроекту 3851-1, який ще в лютому цього року подано до Верховної Ради. Прийняття цього законопроекту відновило спеціальний режим оподаткування для аграріїв.

«Нинішній Уряд не погодився на це і запропонував лише варіант повернення 50% цих коштів. Ми категорично відмовилися, оскільки, питання повернення коштів підприємствам, завдяки яким вони зможуть розвивати своє виробництво, створювати нові робочі місця, є принципово важливим для усієї галузі», — наголосив Микола Кучер.

За його словами, риторика та аргументи Уряду, що начебто на поверненні ПДВ спекулюють великі агрохолдинги, абсолютно не відповідає ситуації на ринку, оскільки найбільше від цього страждає малий та середній бізнес, а великі корпорації значних негативних наслідків відчують мало.

«Такі ганебні рішення нинішнього Уряду обурюють й тому, що члени Кабміну дозволяють собі порушувати пункти Коаліційної Угоди підписаної між фракціями Парламенту. Оскільки збереження спецрежиму є одним з ключових в цьому документі. Однак, Уряд не звернув на це увагу і незважаючи на наслідки і думку експертів аграрного ринку, почав діяти на власний розсуд. Сьогодні, судячи з дій Уряду, можна чітко сказати, що їхня політика спрямована на цілеспрямований обман аграріїв», — зауважив народний депутат.

Крім того, він додав, що абсолютно не дивним і цілком зрозумілим виглядає обурення селян на антинародну політику Уряду.

«Ми маємо дякувати нашим аграріям за те, що в таких скрутних умовах, в які ставлять їх чиновники, вони все ж таки, знаходять ресурси і працюють на полях забезпечуючи продовольчу безпеку нашої країни», — говорить Микола Кучер.

Виконано за допомогою Disqus