Фізособи отримуватимуть компенсацію за програмою пільгового кредитування АПК

12 квітня 2016 41 0
Відтепер більше аграріїв отримає кредити
agronews.uaВідтепер більше аграріїв отримає кредити

Постановою №267 від 06.04.2016 р. «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» розширено коло позичальників, які мають право на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами, повідомляється Урядовому порталі.

Це фізичні особи-підприємці.

Також у постанові уточнено граничну межу процентних ставок за користування кредитами, які підлягають відшкодуванню у 2016 р., а саме: за кредитами, залученими у 2015 р. за умови, що сума відсотків та розмір плати за надання інших банківських послуг, пов'язаних з цим кредитом (розрахункове обслуговування кредиту, розгляд кредитного проекту, управління кредитами, консультаційні послуги тощо) не перевищуватиме 30% річних, а у 2016 р. за умови, що сума відсотків за користування кредитами не перевищує облікової ставки Національного банку, збільшеної на 3 процентних пункти на момент укладання договору (у зв'язку із тенденціями щодо зміни облікової ставки Національного банку).

«Це дозволить у наступних роках не вносити зміни до Порядку використання коштів за програмою пільгового кредитування через коливання (зміни) ставок рефінансування Національного банку. Термін дії постанови — 2016 р.», — сказано у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus