Посадовця Київської облради підозрюють у махінаціях із землею

16 квітня 2016 23 0
СБУ перевіряє причетність посадовця Київської облради до махінацій з землею
odesa.depo.uaСБУ перевіряє причетність посадовця Київської облради до махінацій з землею

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з прокуратурою за санкцією Печерського районного суду Києва провели обшук у службовому кабінеті начальника одного з управлінь Київської обласної ради, повідомляяє прес-служба СБУ.

Обшук відбувся у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 190 Кримінального кодексу України, щодо розслідування шахрайські дії із земельними ділянками у Вишгородському районі Київщини протягом 2013-2015 р.

«Співробітникам спецслужби, які мали провести обшук у кабінеті чиновника, перешкоджала одна з керівниць обласної ради. Понад годину правоохоронці чекали від чиновниці дозволу, щоб потрапити до кабінету її підлеглого. Увесь цей час, за зачиненими дверима працював пристрій для знищення паперу, то ж жодних документів у кабінеті не було виявлено», — сказано у повідомленні.

Також додається, що правоохоронці також провели обшуки за місцями проживання посадовця та членів його родини у Києві та області та вилучили документацію щодо земельних оборудок, яка долучена до справи. Тривають невідкладні слідчі дії.

Виконано за допомогою Disqus