Аграрії очікують від Світового банку $1 млрд на зрошення — Кутовий

18 квітня 2016 107 0
Мінагропрод веде переговори зі Світовим банком про залучення коштів на розвиток систем зрошення у південних областях України
nikorupciji.orgМінагропрод веде переговори зі Світовим банком про залучення коштів на розвиток систем зрошення у південних областях України

Міністерство аграрної політики та продовольства України веде переговори зі Світовим банком про залучення коштів на розвиток систем зрошення у південних областях України. Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

«Є програма з розвитку зрошення на південних територіях (Миколаївська, Херсонська області). Йдеться про модернізацію систем поливу, і обсяг інвестицій, який розглядається Світовим банком у різних напрямках – близько $1 млрд. А зрошення у південних областях — це два урожаї на рік», – зазначив Тарас Кутовий.

Переговори про інвестиції Світового банку є продовженням напрацювань попередньої команди міністерства. Торік у вересні Мінагропрод повідомляв, що розпочинає роботу над стратегією відновлення та створення систем зрошення.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 3°

Вітер

2.4м/с

Опади

0.1мм

Вологість

77%