Фермерів Львівщини навчать виробляти якісне молоко

18 квітня 2016 67 0
На Львівщині реалізовуватимуть проект «Нідерландський молочний центр в Україні»
bytrina11.ruНа Львівщині реалізовуватимуть проект «Нідерландський молочний центр в Україні»

На Львівщині реалізовуватимуть проект «Нідерландський молочний центр в Україні», пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У рамках цього проекту для фермерів проводитимуть тренінги з питань фінансів, менеджменту, кормової бази та годівлі, а також навчатимуть як підвищити якість молока.

«Як розповіли представники голландської компанії, у межах проекту готуватимуть спеціалістів-тренерів з питань менеджменту, селекції та кормовиробництва, які своєю чергою навчатимуть місцевих фермерів. Відповідні тренінгові центри створять у Львівській, Київській, Сумській та Черкаській областях», — сказано у повідомленні.

Також додається, що на Львівщині будуть визначені демонстраційні ферми, які оберуть серед найкращих господарств області. На базі цих молочних господарств проводитимуть тренінги з питань менеджменту та фінансів, кормової бази та годівлі, якості молока та здоров’я тварин. Окрім того, місцевих фермерів навчатимуть як швидко та суттєво підвищити якість та кількість виробленого молока.

«Проект триватиме три роки, а його бюджет становить близько €1,4 млн», — йдеться у повідомлені.

Партнерами проекту з голландської сторони є близько 20 нідерландських бізнес партнерів, а з української сторони державні органи, навчальні заклади, сільськогосподарські підприємства/фермери, асоціації, переробники молока, компанії з виробництва кормів.

Виконано за допомогою Disqus