Фермерам потрібно надавати підтримку у створенні кооперативів — Кутовий

20 квітня 2016 78 0
Основну частину сільгоспвиробників складають фермери
ua.112.uaОсновну частину сільгоспвиробників складають фермери

Основну частину сільгоспвиробників складають фермери. Зважаючи на це, розвиток села стає важливою умовою для подальшого розвитку всього агросектору, зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, пише прес-служба Мінагропроду.

«Перед нами стоїть пріоритетне завдання — розвиток сільських територій та відродження села. Для цього потрібно, у першу чергу, застосувати територіально-орієнтований підхід до управління розвитком сільських територій, концентрувати зусилля на залученні інвестицій, сприяти розвитку кооперативних моделей та інших ефективних форм організації виробництва, а також проводити з фермерами роз’яснювальну роботу та надавати організаційну підтримку у створенні кооперативів», — наголосив очільник відомства.

Тарас Кутовий підкреслив, що головні завдання з розвитку сільської місцевості окреслені у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 р.

«Вважаю, що розвиток села має ґрунтуватися також на покращенні сільської освіти та розвитку інфраструктури. А держава та органи місцевого самоврядування повинні будь-яким чином сприяти цим процесам», — додав міністр.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 12°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

63%