На Київщині учасники АТО отримали дозволи на землю для садівництва

20 квітня 2016 75 0
Більшість земель для учасників АТО – для садівництва
mosposelok.ruБільшість земель для учасників АТО – для садівництва

У Головному управлінні Держгеокадастру Київської області учасникам АТО надали 9 тис. дозволів для оформлення земельних ділянок на території регіону. Переважна більшість ділянок призначена для ведення садівництва – 8 718, загальною площею 959 гектарів. Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА з посиланням на Держгеокадастр.

Усього із заявами на отримання земельних ділянок до територіальних органів Держгеокадастру Київської області звернулося 11,5 тис. військовослужбовців.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Також, на сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Виконано за допомогою Disqus