На Чернігівщині через аукціони передали в оренду 500 га земель

40
0
На Чернігівщині землевпорядники з початку року провели шість земельних аукціонів
procherk.infoНа Чернігівщині землевпорядники з початку року провели шість земельних аукціонів

На аукціонах землевпорядники Чернігівщини передали в оренду майже 500 га сільгоспземель, пише прес-служба Чернігівської облдержадміністрації.

На Чернігівщині землевпорядники з початку року провели шість земельних аукціонів. За результатами торгів інвесторам передали у користування 11 земельних ділянок загальною площею 487 га. У бюджети спрямовано 759,3 тис. грн.

«У Головному управлінні Держгеокадастру Чернігівської області у квітні-травні запланували провести чергові земельні торги. На аукціоні суб’єктам господарювання запропонують узяти в оренду 26 земельних ділянок загальною площею 1235,6 га, — йдеться у повідомленні.

Також додається, що виставлені на конкурентні торги ділянки територіально розташовані у Бахмацькому (189,8 га), Гроднянському (202 га), Ічнянському (75,3 га), Корюківському (262,8 га), Менському (47,6 га), Сосницькому(233,8 га), Чернігівському (224,4 га) районах Чернігівщини.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus