ХТЗ повернуть у державну власність?

22 квітня 2016 58 0
Як убезпечити українські активи від диверсій росіян?
unn.com.uaЯк убезпечити українські активи від диверсій росіян?

Кабінет Міністрів України та Фонд державного майна України мають негайно вивчити судову практику для повернення Харківського тракторного заводу (ХТЗ) у державну власність, аби убезпечити українські активи від диверсій росіян. Про це заявив народний депутат України Сергій Соболєв, повідомляє «УНН».

За його словами, превентивні дії СБУ щодо арешту майна Харківського тракторного заводу дуже важливі, однак ситуацію необхідно вирішувати комплексно.

«Те, що СБУ вже превентивні заходи робить (арешт рухомого і не рухомого майна, щоб запобігти вивезенню до Росії — ред.) — це дуже важливо! І це треба дивитися не лише по ХТЗ», — наголосив народний депутат.

На його переконання, ситуацію на ХТЗ мають вирішувати не тільки правоохоронці, а й інші органи влади.

«Правоохоронні органи мають визначити, чи достатньо у них механізмів для того, аби швидко на це реагувати. Якщо не достатньо — тоді ініціатором законодавчої ініціативи вони можуть подати відповідний законопроект. Але я думаю, що там достатньо є законодавчих ініціатив — те ж саме доведення до банкрутства. Є купа статей, і навіть якщо чогось не вистачає — можна швидко відреагувати», — зазначив він.

Сергій Соболєв також підкреслив, що у влади є усі необхідні інструменти для збереження українських активів.

«Принаймні зараз є, але якщо їх треба посилити — це можна зробити. Але Кабмін має негайно разом із Фондом держмайна відповідно судову практику подивитися», — резюмував Сергій Соболєв.

Виконано за допомогою Disqus