На Херсонщині фермерів навчать конкурувати на ринку

25 квітня 2016 38 0
На Херсонщині втілюється новий проект для фермерів
Херсонська ОДАНа Херсонщині втілюється новий проект для фермерів

Сьогодні, 25 квітня, о 09.00 у м. Нова Каховка (Херсонська область) розпочався перший день консультацій «Розвиток дорожньої карти ланцюга створення вартості для майбутнього плодоовочевого сектора» у рамках проекту «Зв’язок українських малих і середніх сільгоспвиробників з міжнародними та внутрішніми ринками і включення їх у глобальний ланцюжок доданої вартості», пише прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

«У Херсонщини є необхідні складові, аби вийти на європейський ринок, але для цього нам потрібна допомога у розумінні потреб споживачів на європейському ринку», — зазначив виконувач обов’язків заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

Перші консультації відбуваються у партнерстві з Міжнародним, міжрегіональним агропромисловим кластером Херсонської області «Eastern Food Technologies plus».

«Очікуємо, що у підсумку консультацій ми зможемо спланувати подальшу співпрацю з вами», — зазначив керівник проекту Армен Загранян.

Довідково:

Метою проекту є розвиток експортного потенціалу та підвищення конкурентоспроможності малих і середніх виробників сільгосппродукції Херсонщини за допомогою надання технічної допомоги.

Загальна сума проекту $2,7 млн. Розрахована на реалізацію у 3 областях: Херсонській, Одеській та Миколаївській.

Захід проводиться за підтримки Міжнародного торгового центру (International Trade Centre) при фінансуванні шведського уряду та підтримки Херсонської обласної державної адміністрації. Консультації проходитимуть з 25-26 квітня.

Виконано за допомогою Disqus