НААН провела акцію до Міжнародного дня Матері-Землі

25 квітня 2016 57 0
НААН провела акцію «Створи свій сад!»
agropolit.comНААН провела акцію «Створи свій сад!»

Національна академія аграрних наук України (НААН) провела акцію «Створи свій сад!» до Міжнародного дня Матері-Землі, повідомляє прес-служба НААН.

Флешмоб «Створи свій сад!» було організувано аграрними вченими для підтримки TREE CHALLENGE від Київзеленбуду. У парку на проспекті Правди 74 було висаджено 100 декоративних яблунь селекції Інституту садівництва НААН.

За словами аграрних вчених, екологічна урбаністична культура є невід’ємною основою сталого розвитку постіндустріального суспільства. Місто — це люди. Для справжніх змін потрібні спільні дії.

Президія НААН передає TREE CHALLENGE міністру аграрної політики та продовольства України Тарасу Кутовому, НАН та Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні.

Довідково:

Перша успішна громадська акція цього дня пройшла у США 22 квітня у 1970 р. А майже століття перед тим, у 1872 р. у штаті Небраска секретарем території Джоном Мортоном було запропоновано провести день, що був присвячений озелененню території. Під час першого святкування жителями штату було висаджено понад мільйон дерев. Після такої вдалої масштабної акції цей день було названо «Днем дерев». У 2009 р. Генеральною асамблеєю ООН 22 квітня було проголошено Міжнародним днем Матері-Землі.

Виконано за допомогою Disqus