Глобинський насіннєвий завод впровадив нову технологію

30 квітня 2016 104 0
Нові жатки дозволять зібрати ще більше насіння високої якості
xn--90aipdp.ru.comНові жатки дозволять зібрати ще більше насіння високої якості

Глобинський насіннєвий завод бізнес-групи «Арніка» впровадив використання нових жаток для більш поблажливого збору насіннєвої сої, повідомляє прес-служба підприємства.

Згідно повідомлення, якщо насіння на полі сухе, то звичайні комбайни б'ють його, тим самим пошкоджуючи його цілісність, і тоді насіннєвий завод отримує близько 30% відходів.

«Ми проаналізували роботу на нашому заводі та підприємстві і побачили, що в усьому процесі виробництва насіння сої, починаючи від комбайнів і закінчуючи технологіями обробки, відбувається травмування зерна. І ми впровадили на виробництві технології розроблені Леонідом Фадєєвим», — повідомляють у прес-службі.

Одне з таких нововведень — жатка, яка за рахунок низького зрізу і прибирання самого нижнього і наповненого стручка сої на висоті 50 мм від поверхні і по всій довжині жатки дозволяє зібрати на 0,2% більше насіння сої.

«Сьогодні ця техніка виробляється в Україні, і вона адаптована під всі імпортні комбайни, які працюють на наших полях», — йдеться у повідомлені прес-служби заводу.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

2.5м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%