До 2020 року Україна збиратиме 5 млн т сої — експерт

30 квітня 2016 64 0
Віктор Тимченко, Президент «Української асоціації виробників і переробників сої»
Kurkul.comВіктор Тимченко, Президент «Української асоціації виробників і переробників сої»

З огляду на важкий досвід вирощування зернових і олійних культур в минулому році (недобір урожаю, фінансові складнощі), перед сільгоспвиробниками стоїть завдання відкрити нові ринки збуту, а також при цьому в коротко- і середньостроковий період поліпшити якість зерна і збільшити валовий збір на 30-40%. Про це йшла мова під час Міжнародної науково-практичної конференції «Вихід на глобальні ринки зернових і олійних — оптимізація витрат на логістику».

«Україна займає 6 місце в світі по вирощуванню сої і перше місце в Європі і СНД. У нас величезні перспективи в галузі вирощування високопротеїнової сої. І ми запланували до 2020 року збирати вже 5 млн т. Але для цього ми повинні підвищити якісні показники насіння і продуктивність бобових. Ми повинні збільшувати кількість сої за рахунок підвищення врожайності», — говорить Президент «Української асоціації виробників і переробників сої Віктор Тимченко».

Щоб підвищити якість і врожайність сої, за словами Віктора Тимченко, потрібно розробляти і впроваджувати сучасні передові технології з виробництва і переробки сої — нову зернозбиральну техніку, яка не пошкоджує зерно, якісний насіннєвий матеріал з високим вмістом протеїну.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 10°

Вітер

1.4м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%