На Дніпропетровщині чиновники хотіли «кинути» фермера на 9 млн грн?

27 квітня 2016 50 0
На Дніпропетровщині розслідується факт незаконної передачі в оренду землі вартістю понад 9 млн грн
kreditka-of-ukraine.net.uaНа Дніпропетровщині розслідується факт незаконної передачі в оренду землі вартістю понад 9 млн грн

На Дніпропетровщині розслідується факт незаконної передачі в оренду землі вартістю понад 9 млн грн, пише прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Криничанським відділом Дніпродзержинської місцевої прокуратури внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення службовими особами Криничанської райдержадміністрації кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

«Встановлено, що службові особи Криничанської райдержадміністрації, діючи з корисливих мотивів та використовуючи своє службове становище, незаконно передали в оренду фермерському господарству землі сільськогосподарського призначення площею 229,9 га та вартістю понад 9 млн грн, право розпорядження якими має лише головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області», — сказано у повідомленні.

Також додається, що досудове розслідування триває.

Виконано за допомогою Disqus