На Житомирщині через аукціони в оренду інвесторам передали 110 га земельних угідь

27 квітня 2016 77 0
У Житомирській області на земельному аукціоні продано права оренди на 4 земельні ділянки
biznews.com.uaУ Житомирській області на земельному аукціоні продано права оренди на 4 земельні ділянки

У Житомирській області на земельному аукціоні продано права оренди на чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, пише прес-служба Урядового порталу.

Інвесторам для ведення бізнесу віддали у користування угіддя загальною площею 108,6 га. Землі розташовані на території Пулино-Гутської та Зеленополянської сільських рад Червоноармійського району.

«Стартова загальна вартість оренди ділянок була визначена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки землі (при встановленому законом рівні у 3%) та становила 55,9 тис. грн. За підсумками торгів розмір плати за користування землею зріс більше, ніж у два рази та становив 115,5 тис. грн. Ціна оренди 1 га землі становила 1,037 тис. грн», — сказано у повідомленні.

Також додається, що на наступних земельних торгах землевпорядник області планують продати права оренди ще на 27 земельних ділянок загальною площею 1179,3 га. Для здійснення конкурентного продажу прав на землю з виконавцями вже уклали необхідні договори на проведення аукціонів. Інвесторам запропонують ділянки на території Бердичівського, Коростишівського, Лугинського, Малинського та Новоград-Волинського районів.

«У землевпорядній службі Житомирської області сумарно включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 112 ділянок загальною площею 3378,3 га. Права оренди передаватимуть виключно на аукціонах», — зазначається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus