Німеччина бажає купувати українську сільгосппродукцію

80
0
Супермаркети Німеччини відкриті для львівських товаровиробників
vashgolos.netСупермаркети Німеччини відкриті для львівських товаровиробників

Виробники сільськогосподарської продукції та продуктів харчування відвідали семінар на тему: «Україна-Німеччина, нові економічні реалії», про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталія Хмиз.

Під час зустрічі слухачі мали можливість ознайомитись із вимогами торговельних мереж Німеччини до української агропродукції, особливостями введення малого і середнього бізнесу у Німеччині, перевагами відкриття представництв українських компаній у Гамбурзі.

«Представники німецьких компаній озвучили про зацікавленість споживачів у представлені української еко- та біопродукції на полицях супермаркетів. Зазначили, що вони відкриті для українського підприємництва у частині налагодження контактів для подальшої співпраці», — зазначила посадовець.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus