ДПЗКУ посилюватиме співпрацю з фермерами — Єрмоленко

2 травня 2016 36 0
ДПЗКУ обіцяє закінчити 2016 р. із прибутком
latifundist.comДПЗКУ обіцяє закінчити 2016 р. із прибутком

Одним з основних пріоритетів ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) є безпосередня робота з фермерами без ланцюжка посередників, заявив UBR.ua директор департаменту закупівель ДПЗКУ Дмитро Єрмоленко.

Це, за його словами, дозволяє поліпшити контроль за якістю продукції, а фермеру — отримати більш вигідні ціни. За останні 1,5-2 року, кількість фермерських господарств, з якими співпрацює корпорація, до збільшилася 1600 контрагентів.

«ДПЗКУ планує закінчити 2016 р. з позитивним результатом, на відміну від більш ніж 3 млрд грн збитку за підсумками 2015 р. Ми відмовилися від офшорів, фірм-прокладок і посередників, немає жодного дефолту по кораблях, прозоре ціноутворення з постійним інформуванням на сайті», — відзначив Дмитро Єрмоленко.

У планах корпорації у 2016 р.р. — уперше захеджирувати валютні ризики.

«Від курсової різниці ніхто не застрахований. Ми вже готові вийти на ринок хеджування і завдяки цьому у цьому сезоні буде набагато менше ризиків. Зараз, перед новим сезоном, необхідно доопрацювати кілька пунктів і до нового сезону все буде у порядку», — переконаний він.

Виконано за допомогою Disqus