Аграріїв притягнуть до відповідальності за витік аміаку на Сумщині

10 травня 2016 96 0
На Сумщині аграрії не догледіли витік аміаку
pesticidov.netНа Сумщині аграрії не догледіли витік аміаку

У Кролевецькому районі (Сумська область) карета «швидкої» потрапила у «хмару» хімікатів, які опинилися на проїжджій частині під час обробітку зернових культур, через недогляд сільгосппідприємств, пише прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Внаслідок аварії водій з отруєнням парами госпіталізований до реанімаційного відділення Кролевецької ЦРЛ, пасажири автомобіля також звернулися до медичних установ за допомогою.

Голова облдержадміністрації Микола Клочко доручив Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-екологічного комплексу облдержадміністрації взяти питання на посилений контроль.

«Слід провести у районах роз’яснювальну роботу з сільгоспвиробниками. Вони мають розуміли всю ступінь відповідальності, коли використовують хімікати та небезпечні речовини у своїй роботі. Наразі державна екологічна інспекція займається цією проблемою безпосередньо на місці. Національна поліція в області вже відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину. Винні особи неодмінно понесуть відповідальність за витік аміаку», – прокоментував голова облдержадміністрації.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 4°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

79%